| n အထီး ချိတ်ဆက်ကိရိယာ rf coaxial dummy load 50w | |
| မော်ဒယ်နံပါတ် | TEL-TLNM50W |
| လျှပ်စစ် | |
| ဝိသေသလက္ခဏာ impedance | ၅၀ အုမ်း |
| ကြိမ်နှုန်းအပိုင်းအခြား | DC-3GHz |
| VSWR | ≤၁.၂၀ |
| ပါဝါစွမ်းရည် | ၅၀ ဝပ် |
| RF ချိတ်ဆက်ကိရိယာ | N အထီး ချိတ်ဆက်ကိရိယာ |
| ပစ္စည်းနှင့် ပလတ်စတစ် | |
| အစိတ်အပိုင်းများအမည် | ပစ္စည်း |
| ချိတ်ဆက်ကိရိယာကိုယ်ထည် | ကြေးဝါ |
| လျှပ်ကာ | PTFE |
| အတွင်းဘက် စပယ်ယာ | ဖော့စဖရပ်စ် |
| အိမ်ရာ | အလူမီနီယမ် |
| ပတ်ဝန်းကျင်ဆိုင်ရာ | |
| လည်ပတ်မှုအပူချိန် | -၄၅~ ၈၅ ℃ |
| သိုလှောင်မှုအပူချိန် | -၆၀~၁၂၀ ℃ |
| ရာသီဥတုဒဏ်ခံနိုင်သောနှုန်း | IP65 |
| ဆွေမျိုးစိုထိုင်းဆ | ၅% - ၉၅% |
| RoHs (၂၀၀၂/၉၅/EC) | ကင်းလွတ်ခွင့်ဖြင့် ကိုက်ညီမှု |
| အလေးချိန် (အသားတင်) | ၃၄၀ ဂရမ် |
● ကျယ်ပြန့်သော ကြိမ်နှုန်းလှိုင်း DC-3GHz
● အနိမ့်ပိုင်း အပြန်အလှန် မော်ဂျူလာ
● VSWR နိမ့်
● အားနည်းသော လျော့ပါးမှု တိကျမှု
● အဆောက်အဦအတွင်း ဖြေရှင်းချက်များအတွက် ကျယ်ကျယ်ပြန့်ပြန့် အသုံးပြုသည်
ကျွန်ုပ်တို့၏ ဝန်ဆောင်မှုများ
၁။ သင့်မေးမြန်းချက်ကို ၂၄ နာရီအတွင်း ပြန်ကြားပါ။
၂။ ငွေပေးချေမှုပုံစံ- T/T၊ L/C၊ Paypal နှင့် Western Union
၃။ ပို့ဆောင်ရေးပုံစံများစွာ- လေကြောင်း၊ ပင်လယ်၊ အမြန် (DHL၊ Fedex၊ TNT UPS...)
၄။ ပို့ဆောင်ချိန်- မှာယူမှုရရှိပြီးနောက် ပုံမှန်အားဖြင့် ၁၄ ရက်
၅။ ကုန်တင်ဆိပ်ကမ်း- ရှန်ဟိုင်း
၆။ အာမခံကာလ- ပို့ဆောင်ပြီးနောက် ၁၂ လအတွင်း။
၇။ တောင်းဆိုမှုအပေါ် လည်ပတ်မှုလမ်းညွှန် (ညွှန်ကြားချက်)။
၈။ စိတ်ကြိုက်ပုံဆွဲခြင်း၊ နမူနာနှင့် အထုပ်များကို ပြုလုပ်နိုင်ပါသည်။
နည်းပညာဆိုင်ရာ သတ်မှတ်ချက်များ:
| ထုတ်ကုန် | ဖော်ပြချက် | အပိုင်းနံပါတ် |
| ရပ်စဲခြင်း ဝန် | အမျိုးသား/အမျိုးသမီး N ဦး၊ ၂ ဝပ် | TEL-TL-NM/F2W |
| အမျိုးသား/အမျိုးသမီး၊ ၅ ဝပ် | TEL-TL-NM/F5W | |
| N အထီး / N အမ၊ 10W | TEL-TL-NM/F10W | |
| အမျိုးသား/အမျိုးသမီး၊ ၂၅ ဝပ် | TEL-TL-NM/F25W | |
| N အထီး / N အမ၊ 50W | TEL-TL-NM/F50W | |
| N အထီး / N အမ၊ 100W | TEL-TL-NM/F100W | |
| DIN အထီး/အမ၊ 10W | TEL-TL-DINM/F10W | |
| DIN အထီး/အမ၊ ၂၅ ဝပ် | TEL-TL-DINM/F25W | |
| DIN အထီး/အမ၊ 50W | TEL-TL-DINM/F50W | |
| DIN အထီး/အမ၊ 100W | TEL-TL-DINM/F100W |
အမြဲမေးလေ့ရှိသောမေးခွန်းများ
ခင်ဗျားရဲ့ ထုတ်ကုန်တွေရဲ့ အရည်အသွေးကရော ဘယ်လိုလဲ။
ကျွန်ုပ်တို့ ထောက်ပံ့ပေးသော ထုတ်ကုန်အားလုံးကို ပို့ဆောင်ခြင်းမပြုမီ ကျွန်ုပ်တို့၏ QC ဌာနမှ တင်းကြပ်စွာ စမ်းသပ်ထားပါသည်။
တရားဝင်မှာယူမှုတစ်ခုမပြုလုပ်မီ စမ်းသပ်ရန် နမူနာများ ပေးနိုင်ပါသလား။
ပို့ဆောင်ခကို သင်ကျခံပါက စမ်းသပ်ရန်အတွက် နမူနာများကို အခမဲ့ပြသနိုင်ပါသည်။
သင့်ရဲ့ ပို့ဆောင်ချိန်က ပုံမှန်အားဖြင့် ဘယ်လောက်ကြာလဲ။
ကျွန်ုပ်တို့၏ ပို့ဆောင်ချိန်သည် သင့်အမှာစာကို လက်ခံရရှိပြီးနောက် ၁၄ ရက်အတွင်း ဖြစ်လေ့ရှိသည်။
သင့်ရဲ့ ပို့ဆောင်ရေးနည်းလမ်းတွေက ဘာတွေလဲ။
ပင်လယ်ဖြင့်; လေကြောင်းဖြင့် (ရှန်ဟိုင်းဆိပ်ကမ်း); သို့မဟုတ် UPS၊ DHL၊ FeDex၊ TNT စသည်တို့ဖြင့်။
ကျွန်တော်တို့ တီထွင်ဖို့အတွက် နမူနာတစ်ခု ပို့ပေးလို့ရမလား။
ဟုတ်ကဲ့၊ ကျွန်ုပ်တို့ ပေးပို့နိုင်ပါသည်။ နမူနာများကို ၇ ရက်အတွင်း ပို့ဆောင်ပေးနိုင်ပါသည်။
ကျွန်ုပ်တို့ရဲ့ လိုဂို ဒါမှမဟုတ် ကုမ္ပဏီနာမည်ကို သင့်ထုတ်ကုန်တွေ ဒါမှမဟုတ် ထုပ်ပိုးမှုပေါ်မှာ ရိုက်နှိပ်ပေးဖို့ ရနိုင်ပါသလား။
ဟုတ်ကဲ့၊ သင်လုပ်နိုင်ပါတယ်။ ကျွန်ုပ်တို့၏ထုတ်ကုန်များတွင် လိုဂိုနှင့်ကုမ္ပဏီအမည်ကို ရိုက်နှိပ်နိုင်ပါသည်။ သင်သည် ကျွန်ုပ်တို့ထံ အနုပညာလက်ရာကို ပေးပို့နိုင်ပါသည်။JPEG သို့မဟုတ် TIFF ဖော်မတ်ဖြင့် အီးမေးလ်ဖြင့်။
MOQ က ပုံသေလား။
MOQ သည် ပြောင်းလွယ်ပြင်လွယ်ရှိပြီး ကျွန်ုပ်တို့သည် ပထမဆုံးအကြိမ်တွင် အစမ်းသုံးအမိန့်အဖြစ် အသေးစားမှာယူမှုကို လက်ခံပါသည်။
| လျှပ်စစ်ဝိသေသလက္ခဏာများ | |
| ဝိသေသလက္ခဏာများ Impedance | ၅၀ အုမ်း |
| ကြိမ်နှုန်းအပိုင်းအခြား | DC~3 GHz |
| အလုပ်လုပ်သောစိုထိုင်းဆ | ၀-၉၀% |
| ပါဝါအဆင့်သတ်မှတ်ချက် | ၅၀ ဝပ် |
| ချိတ်ဆက်ကိရိယာ | အမျိုးသား N |
| VSWR | ၁.၁၅ |
| အပူချိန်အပိုင်းအခြား ℃ | -၃၅~+၆၅ |
N သို့မဟုတ် 7/16 သို့မဟုတ် 4310 1/2″ အလွန်ပျော့ပြောင်းသော ကြိုးတပ်ဆင်ခြင်း ညွှန်ကြားချက်များ
ချိတ်ဆက်ကိရိယာ၏ဖွဲ့စည်းပုံ- (ပုံ ၁)
A. ရှေ့ခွံမာသီး
ခ။ နောက်ဘက် အခွံမာသီး
ဂက်စ်ကတ်

ခွာခြင်းအတိုင်းအတာများသည် ပုံ ၂ တွင်ပြထားသည့်အတိုင်းဖြစ်ပြီး၊ ခွာခြင်းပြုလုပ်စဉ် အာရုံစိုက်သင့်သည်-
၁။ အတွင်းဘက်လျှပ်ကူးပစ္စည်း၏ အဆုံးမျက်နှာပြင်ကို ချွန်ထက်စေသင့်သည်။
၂။ ကြိုး၏အဆုံးမျက်နှာပြင်ရှိ ကြေးနီအကြေးခွံနှင့် အစွန်းအထင်းများကဲ့သို့သော မသန့်စင်မှုများကို ဖယ်ရှားပါ။

တံဆိပ်ခတ်ခြင်းအပိုင်းကို တပ်ဆင်ခြင်း- ပုံ ၃ တွင်ပြထားသည့်အတိုင်း တံဆိပ်ခတ်ခြင်းအပိုင်းကို ကေဘယ်လ်၏ အပြင်ဘက်လျှပ်ကူးပစ္စည်းတစ်လျှောက်တွင် လှည့်ပတ်ထည့်ပါ။

နောက်ဘက်နပ်ကို တပ်ဆင်ခြင်း (ပုံ ၃)။

ပုံတွင်ပြထားသည့်အတိုင်း ရှေ့နှင့်နောက်နပ်ကို ဝက်အူလှည့်ခြင်းဖြင့် ပေါင်းစပ်ပါ (ပုံ (၅))။
၁။ ဝက်အူမတပ်မီ၊ o-ring ပေါ်တွင် ချောဆီအလွှာတစ်လွှာ သုတ်လိမ်းပါ။
၂။ နောက်ဘက်နပ်နှင့် ကေဘယ်လ်ကို မလှုပ်ရှားဘဲထားပါ၊ နောက်ဘက်အခွံကိုယ်ထည်ပေါ်တွင် အဓိကအခွံကိုယ်ထည်ကို တပ်ဆင်ပါ။ မျောက်လိမ်ဖြင့် နောက်ဘက်အခွံကိုယ်ထည်၏ အဓိကအခွံကိုယ်ထည်ကို တပ်ဆင်ပါ။ တပ်ဆင်ခြင်းပြီးဆုံးပါပြီ။
