အင်တင်နာများ/ အခြေစိုက်စခန်း/ ကျယ်ပြန့်သော ရေဒီယိုလှိုင်းများ/ ကေဘယ်လ်တပ်ဆင်မှု/ ဆယ်လူလာ/ အစိတ်အပိုင်းများ/ ကိရိယာတန်ဆာပလာများ/ မိုက်ခရိုဝေ့ဖ်ရေဒီယို/ မိုက်ခရိုဝေ့ဖ်-အဲရို
PCS/ရေဒါ/ရေဒီယိုများ/Satcom/Surge protection WLAN
၁။ ကျွန်ုပ်တို့သည် ကျွန်ုပ်တို့၏ဖောက်သည်များ၏လိုအပ်ချက်များနှင့်ကိုက်ညီစေရန် အထူးထုတ်ကုန်များကိုလည်း စိတ်ကြိုက်ပြုလုပ်ပေးပါသည်။ သင့်ပုံဆွဲခြင်း၊ နမူနာ သို့မဟုတ် ဖော်ပြထားသောအသေးစိတ်အချက်အလက်များကို ကျွန်ုပ်တို့အားပြသပါ၊ ကျွန်ုပ်တို့ထုတ်လုပ်ပေးပါမည် သို့မဟုတ် IMD၊ VSWR၊ ඔපදුරුන්නුන්නුන්ကဲ့သို့သော သင့်အင်ဂျင်နီယာဆိုင်ရာ ကန့်သတ်ချက်များကို ကျွန်ုပ်တို့ထံ ပေးပို့ပေးပါ။
၂။ နမူနာပေးနိုင်ပါသည်။
၃။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင်၏စုံစမ်းမေးမြန်းမှုအတွက် ၂၄ နာရီအတွင်း သင့်အား ပြန်လည်ဖြေကြားပေးပါမည်။

မော်ဒယ်:TEL-NMA.12S-RFC
ဖော်ပြချက်
၁/၂ လက်မ Superflexible ကြိုးအတွက် N အထီးထောင့် ချိတ်ဆက်ကိရိယာ
| ပစ္စည်းနှင့် ပလတ်စတစ်ပြား | |
| ဗဟိုအဆက်အသွယ် | ကြေးဝါ / ငွေရောင် ඔප දැමීම |
| လျှပ်ကာ | PTFE |
| ကိုယ်ထည်နှင့် အပြင်ဘက် စပယ်ယာ | ကြေးဝါ / အလွိုင်းဖြင့် သုံးထပ်အလွိုင်းဖြင့် ಲೇಪನ್ಯಾ� |
| ဂက်စကက် | ဆီလီကွန် ရော်ဘာ |
| လျှပ်စစ်ဝိသေသလက္ခဏာများ | |
| ဝိသေသလက္ခဏာများ Impedance | ၅၀ အုမ်း |
| ကြိမ်နှုန်းအပိုင်းအခြား | DC~3 GHz |
| လျှပ်ကာခုခံမှု | ≥5000MΩ |
| ဒိုင်အီလက်ထရစ်အစွမ်းသတ္တိ | ≥၂၅၀၀ ဗို့အား rms |
| အလယ်ဗဟိုထိတွေ့မှုခုခံမှု | ≤1.0 mΩ |
| အပြင်ဘက်ထိတွေ့မှုခုခံမှု | ≤0.2 mΩ |
| ထည့်သွင်းမှု ဆုံးရှုံးမှု | ≤0.12dB @ 3GHz |
| VSWR | ≤1.1@-3.0GHz |
| အပူချိန်အပိုင်းအခြား | -၄၀~၈၅ ℃ |
| PIM dBc (၂ × ၂၀ ဝပ်) | ≤-160 dBc (2 × 20W) |
| ရေစိမ်ခံသော | IP67 |
N သို့မဟုတ် 7/16 သို့မဟုတ် 4310 1/2″ အလွန်ပျော့ပြောင်းသော ကြိုးတပ်ဆင်ခြင်း ညွှန်ကြားချက်များ
ချိတ်ဆက်ကိရိယာ၏ဖွဲ့စည်းပုံ- (ပုံ ၁)
A. ရှေ့ခွံမာသီး
ခ။ နောက်ဘက် အခွံမာသီး
ဂ။ ဂါစကက်

ခွာခြင်းအတိုင်းအတာများသည် ပုံ ၂ တွင်ပြထားသည့်အတိုင်းဖြစ်ပြီး၊ ခွာခြင်းပြုလုပ်စဉ် အာရုံစိုက်သင့်သည်-
၁။ အတွင်းဘက်လျှပ်ကူးပစ္စည်း၏ အဆုံးမျက်နှာပြင်ကို ချွန်ထက်စေသင့်သည်။
၂။ ကြိုး၏အဆုံးမျက်နှာပြင်ရှိ ကြေးနီအကြေးခွံနှင့် အစွန်းအထင်းများကဲ့သို့သော မသန့်စင်မှုများကို ဖယ်ရှားပါ။

တံဆိပ်ခတ်ခြင်းအပိုင်းကို တပ်ဆင်ခြင်း- ပုံ ၃ တွင်ပြထားသည့်အတိုင်း တံဆိပ်ခတ်ခြင်းအပိုင်းကို ကေဘယ်လ်၏ အပြင်ဘက်လျှပ်ကူးပစ္စည်းတစ်လျှောက်တွင် လှည့်ပတ်ထည့်ပါ။

နောက်ဘက်နပ်ကို တပ်ဆင်ခြင်း (ပုံ ၃)။

ပုံတွင်ပြထားသည့်အတိုင်း ရှေ့နှင့်နောက်နပ်ကို ဝက်အူလှည့်ခြင်းဖြင့် ပေါင်းစပ်ပါ (ပုံ (၅))။
၁။ ဝက်အူမတပ်မီ၊ o-ring ပေါ်တွင် ချောဆီအလွှာတစ်လွှာ သုတ်လိမ်းပါ။
၂။ နောက်ဘက်နပ်နှင့် ကေဘယ်လ်ကို မလှုပ်ရှားဘဲထားပါ၊ နောက်ဘက်အခွံကိုယ်ထည်ပေါ်တွင် အဓိကအခွံကိုယ်ထည်ကို တပ်ဆင်ပါ။ မျောက်လိမ်ဖြင့် နောက်ဘက်အခွံကိုယ်ထည်၏ အဓိကအခွံကိုယ်ထည်ကို တပ်ဆင်ပါ။ တပ်ဆင်ခြင်းပြီးဆုံးပါပြီ။
