Telsto Fiber Optic Patch Cords များကို တိကျသော ချိန်ညှိမှုယန္တရားတပ်ဆင်ထားသော polymer အပြင်ဘက်ကိုယ်ထည်နှင့် အတွင်းပိုင်းတပ်ဆင်မှုတို့ဖြင့် ဖွဲ့စည်းထားသည်။ အတိုင်းအတာအချက်အလက်များအတွက် အထက်ပါပုံကို ကြည့်ပါ။ ဤအဒက်တာများကို တိကျစွာပြုလုပ်ထားပြီး လိုအပ်ချက်များနှင့်အညီ ထုတ်လုပ်ထားသည်။ ကြွေ/ဖော့စဖောရက်စ် ချိန်ညှိမှုအစွပ်များနှင့် တိကျသောပုံသွင်းထားသော polymer အိမ်ရာပေါင်းစပ်မှုသည် ရေရှည်တည်တံ့သော စက်ပိုင်းဆိုင်ရာနှင့် optical စွမ်းဆောင်ရည်ကို ပေးစွမ်းသည်။
၁။ ဈေးနှုန်းယှဉ်ပြိုင်နိုင်မှု
၂။ ထည့်သွင်းမှု ဆုံးရှုံးမှုနည်းခြင်း နှင့် PDL
၃။ စက်ရုံမှ ရပ်ဆိုင်းပြီး စမ်းသပ်ပြီး
၄။ ဖိုက်ဘာ ရွေးချယ်စရာများ- G.652 /G.657/OM1/OM2/OM3 နှင့် PM Panda ဖိုက်ဘာ
၅။ ချိတ်ဆက်ကိရိယာ ရွေးချယ်စရာများ- FC/SC/LC/ST/MU/E2000/MT-RJ/MPO/MTP
၆။ ඔප දැමීම ရွေးချယ်စရာများ- PC/UPC/APC
ကြွေ Ferrules နှင့်အတူ 7. Feature Connector
၁။ ကွန်ရက်ကို ဝင်ရောက်ကြည့်ရှုပါ
၂။ တယ်လီကွန်း/CATV စနစ်များ
၃။ FTTx
| ဖိုက်ဘာအော့ပတစ်အပြင်ဘက်အချင်း | φ၀.၉ မီလီမီတာ၊ φ၂.၀ မီလီမီတာ၊ φ၃.၀ မီလီမီတာ ရရှိနိုင်ပါသည် |
| ထည့်သွင်းမှုဆုံးရှုံးမှု | ≤0.2dB |
| ပြန်အရှုံး | PC ≥ 40dB၊ UPC ≥ 50dB၊ APC ≥ 60dB |
| အပြန်အလှန်လဲလှယ်နိုင်မှုစမ်းသပ်မှု | ≤0.2dB |
| တုန်ခါမှုစမ်းသပ်မှု | ≤0.1dB (10-60Hz၊ 1.5mm amplitude) |
| ဆွဲအားစမ်းသပ်ခြင်း | ≤0.1dB (φ0.9mm ဖိုက်ဘာမှလွဲ၍ 0-15Hg တင်းမာမှု) |
| အပူချိန်မြင့်စမ်းသပ်မှု | ≤0.2dB (+85℃၊ ၁၀၀ နာရီကြာ ဆက်တိုက်) |
| အပူချိန်နိမ့်စမ်းသပ်မှု | ≤0.2dB (-40℃၊ ၁၀၀ နာရီကြာ ဆက်တိုက်) |
| အပူချိန်လည်ပတ်မှုစမ်းသပ်မှု | ≤0.2dB (-40℃ မှ +85℃၊ ၅ ကြိမ် လည်ပတ်ပြီးနောက်) |
| စိုထိုင်းဆစမ်းသပ်မှု | ≤0.2dB (+၂၅ ℃ မှ +၆၅ ℃၊ ဆွေမျိုးစိုထိုင်းဆ ၉၃%၊ ၁၀၀ နာရီအကြာတွင်) |
|
အဖြစ်များသော ချိတ်ဆက်ကိရိယာများ | SC (စံချိတ်ဆက်ကိရိယာ)/LC (ပုံစံသေးငယ်သော ချိတ်ဆက်ကိရိယာ)/FC (ဖယ်ရူးလ် ချိတ်ဆက်ကိရိယာ)/ST (ဖြောင့်ထိပ် ချိတ်ဆက်ကိရိယာ) |