| အမည်ရိုက်ထည့်ပါ | ၁/၂"s ဂျမ်ပါကြိုး din အထီး ဖြောင့်ဖြောင့် ညာဘက်ထောင့် | |
| ခုခံအား | ၅၀Ω | |
| တုန်ခါမှု | ၁၀၀ မီတာ/စက္ကန့် ၂ (၁၀~၅၀၀Hz) | |
| ကြိမ်နှုန်းအပိုင်းအခြား | DC-6GHz | |
| ထည့်သွင်းမှု ဆုံးရှုံးမှု | ≤ 0.15dB/6GHz | |
| ဗို့အားကို ခံနိုင်ရည်ရှိခြင်း | ပင်လယ်ရေမျက်နှာပြင်အထက် 4000V rms | |
| အလုပ်လုပ်သောဗို့အား | ပင်လယ်ရေမျက်နှာပြင်အထက် 2700Vr.ms | |
| ပျမ်းမျှပါဝါ | အများဆုံး ၃ ကီလိုဝပ် | |
| လျှပ်ကာခုခံမှု | ≥ ၁၀၀၀၀ MΩ | |
| အလယ်ဗဟို လျှပ်ကူးပစ္စည်း ထိန်းထားနိုင်သော အား | ≥ 6N | |
| ကြာရှည်ခံမှု | ≥ ၅၀၀ (စက်ဝန်း) | |
| ထိတွေ့မှုခုခံမှု | အလယ်ဗဟို အဆက်အသွယ် ≤ 0.4mΩ | |
| အပြင်ဘက်ထိတွေ့မှု ≤ 1.5mΩ | ||
| ဗို့အား ရပ်နေသောလှိုင်းအချိုး | တည့်တည့် | ≤ 1.20/6GHz |
| ထောင့်မှန် | ≤ 1.35/6GHz | |
၁။ RF coaxial connector
| ၁.၁ ချိတ်ဆက်ကိရိယာများနှင့် ပလတ်စတစ်ပြားများ | |
| အတွင်းဘက် ကွန်ဒတ်တာ | ကြေးဝါ၊ ငွေဖြင့် ಲೇಪನ್ಯಾನ್ಯಾನ್၊ ಲೇಪನ್ಯಾ ... |
| အပြင်ဘက် လျှပ်ကူးပစ္စည်း | ကြေးဝါ၊ ternary alloy ဖြင့် ಲೇಪನ್ಯಾನುವಿಸထားပြီး၊ plating thickness≥0.002mm |
| ချိတ်ဆက်ကိရိယာ: ကြေးဝါ | အပူလျှပ်ကာ |
| လျှပ်စစ်ဓာတ်ကူပစ္စည်း | PTFE |
| ၁.၂ လျှပ်စစ်နှင့် စက်ပြင်ဆိုင်ရာ အင်္ဂါရပ် | |
| ဝိသေသလက္ခဏာများ impedance: | ၅၀Ω |
| ကြိမ်နှုန်းအပိုင်းအခြား | DC-3GHz |
| VSWR | ≤၁.၁၅ (DC-3GHz) |
| ဒိုင်အီလက်ထရစ်အစွမ်းသတ္တိ | ≥၂၅၀၀ဗို့ |
| ထိတွေ့မှုခုခံမှု | အတွင်းဘက်လျှပ်ကူးပစ္စည်း ≤1.0mΩ၊ အပြင်ဘက်လျှပ်ကူးပစ္စည်း ≤0.4mΩ |
| လျှပ်ကာခုခံမှု | ≥5000MΩ (500V DC) |
| VSWR | ≤၁.၁၅ (DC-3GHz) |
| PIM (IM3) | ≤-155dBc@2x43dBm |
| ချိတ်ဆက်ကိရိယာ ကြံ့ခိုင်မှု | ၅၀၀ ကြိမ်ထက် ပိုကြာသော လည်ပတ်မှု |
၂။ RF coaxial ကြိုး: ၁/၂" အလွန်ပျော့ပြောင်းသော RF ကြိုး
| ၂.၁ ပစ္စည်းများ | |
| အတွင်းဘက် ကွန်ဒတ်တာ | ကြေးနီဖြင့် ဖုံးအုပ်ထားသော အလူမီနီယမ်ဝါယာကြိုး (φ3.60mm) |
| လျှပ်ကာပစ္စည်း | ပိုလီအီလီတင် အမြှုပ် (φ8.90mm) |
| အပြင်ဘက် လျှပ်ကူးပစ္စည်း | ကွေးကောက်နေသော ကြေးနီပြွန် (φ12.20mm) |
| ကေဘယ်လ်ဂျာကင် | PE (φ၁၃.၆၀ မီလီမီတာ) |
| ၂.၂ အင်္ဂါရပ် | |
| ဝိသေသလက္ခဏာများ impedance | ၅၀Ω |
| စံ capacitor | 80pF/m |
| ထုတ်လွှင့်မှုနှုန်း | ၈၃% |
| အနည်းဆုံး တစ်ခုတည်းကွေးညွှတ်နိုင်သော အချင်းဝက် | ၅၀ မီလီမီတာ |
| ဆန့်နိုင်အား | ၇၀၀N |
| လျှပ်ကာခုခံမှု | ≥5000MΩ |
| အကာအကွယ်လျော့ပါးစေခြင်း | ≥၁၂၀dB |
| VSWR | ≤၁.၁၅ (၀.၀၁-၃GHz) |
၃။ ဂျမ်ပါကြိုး
| ၃.၁ ကေဘယ်လ် အစိတ်အပိုင်း အရွယ်အစား | |
| ကေဘယ်လ်တပ်ဆင်မှု၏ စုစုပေါင်းအရှည် | ၁၀၀၀ မီလီမီတာ ± ၁၀၊ ၂၀၀၀ မီလီမီတာ ± ၂၀၊ ၃၀၀၀ မီလီမီတာ ± ၂၅၊ ၅၀၀၀ မီလီမီတာ ± ၄၀ |
| ၃.၂ လျှပ်စစ်အင်္ဂါရပ် | |
| ကြိမ်နှုန်းလှိုင်း | ၈၀၀-၂၇၀၀ MHz |
| ဝိသေသလက္ခဏာများ Impedance | ၅၀Ω ± ၂ |
| လည်ပတ်မှုဗို့အား | ၁၅၀၀ဗို့ |
| VSWR | ≤၁.၁၁ (၀.၈-၂.၂ GHz)၊ ≤၁.၁၈ (၂.၂-၂.၇ GHz) |
| လျှပ်ကာဗို့အား | ≥၂၅၀၀ဗို့ |
| လျှပ်ကာခုခံမှု | ≥5000MΩ (500V DC) |
| PIM (IM3) | ≤-155dBc@2x20W |
| ၃.၃ ပတ်ဝန်းကျင်အင်္ဂါရပ် | |
| ရေစိမ်ခံသော | IP68 |
| လည်ပတ်မှုအပူချိန်အပိုင်းအခြား | -၄၀ ℃ မှ +၈၅ ℃ |
| သိုလှောင်မှုအပူချိန်အပိုင်းအခြား | -၇၀ ℃ မှ +၈၅ ℃ |
၃.၄ ထည့်သွင်းမှုဆုံးရှုံးမှု:
| ကြိမ်နှုန်း | 1m | 2m | 3m | 5m |
| ၈၉၀-၉၆၀ MHz | ≤0.15dB | ≤0.26dB | ≤0.36dB | ≤0.54dB |
| ၁၇၁၀-၁၈၈၀ MHz | ≤0.20dB | ≤0.36dB | ≤0.52dB | ≤0.80dB |
| ၁၉၂၀-၂၂၀၀ MHz | ≤0.26dB | ≤0.42dB | ≤0.58dB | ≤0.92dB |
| ၂၅၀၀-၂၆၉၀ MHz | ≤0.30dB | ≤0.50dB | ≤0.70dB | ≤1.02dB |
| ၅၈၀၀-၅၉၀၀ MHz | ≤0.32dB | ≤0.64dB | ≤0.96dB | ≤1.6dB |
N သို့မဟုတ် 7/16 သို့မဟုတ် 4310 1/2″ အလွန်ပျော့ပြောင်းသော ကြိုးတပ်ဆင်ခြင်း ညွှန်ကြားချက်များ
ချိတ်ဆက်ကိရိယာ၏ဖွဲ့စည်းပုံ- (ပုံ ၁)
A. ရှေ့ခွံမာသီး
ခ။ နောက်ဘက် အခွံမာသီး
ဂက်စ်ကတ်

ခွာခြင်းအတိုင်းအတာများသည် ပုံ ၂ တွင်ပြထားသည့်အတိုင်းဖြစ်ပြီး၊ ခွာခြင်းပြုလုပ်စဉ် အာရုံစိုက်သင့်သည်-
၁။ အတွင်းဘက်လျှပ်ကူးပစ္စည်း၏ အဆုံးမျက်နှာပြင်ကို ချွန်ထက်စေသင့်သည်။
၂။ ကြိုး၏အဆုံးမျက်နှာပြင်ရှိ ကြေးနီအကြေးခွံနှင့် အစွန်းအထင်းများကဲ့သို့သော မသန့်စင်မှုများကို ဖယ်ရှားပါ။

တံဆိပ်ခတ်ခြင်းအပိုင်းကို တပ်ဆင်ခြင်း- ပုံ ၃ တွင်ပြထားသည့်အတိုင်း တံဆိပ်ခတ်ခြင်းအပိုင်းကို ကေဘယ်လ်၏ အပြင်ဘက်လျှပ်ကူးပစ္စည်းတစ်လျှောက်တွင် လှည့်ပတ်ထည့်ပါ။

နောက်ဘက်နပ်ကို တပ်ဆင်ခြင်း (ပုံ ၃)။

ပုံတွင်ပြထားသည့်အတိုင်း ရှေ့နှင့်နောက်နပ်ကို ဝက်အူလှည့်ခြင်းဖြင့် ပေါင်းစပ်ပါ (ပုံ (၅))။
၁။ ဝက်အူမတပ်မီ၊ o-ring ပေါ်တွင် ချောဆီအလွှာတစ်လွှာ သုတ်လိမ်းပါ။
၂။ နောက်ဘက်နပ်နှင့် ကေဘယ်လ်ကို မလှုပ်ရှားဘဲထားပါ၊ နောက်ဘက်အခွံကိုယ်ထည်ပေါ်တွင် အဓိကအခွံကိုယ်ထည်ကို တပ်ဆင်ပါ။ မျောက်လိမ်ဖြင့် နောက်ဘက်အခွံကိုယ်ထည်၏ အဓိကအခွံကိုယ်ထည်ကို တပ်ဆင်ပါ။ တပ်ဆင်ခြင်းပြီးဆုံးပါပြီ။
