N series coaxial connectors များသည် DC မှ 11 GHz အထိအသုံးပြုရန် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားသော အလတ်စား၊ threaded coupling connectors များဖြစ်သည်။ ၎င်းတို့၏ broadband VSWR နည်းပါးမှုကြောင့် နှစ်ပေါင်းများစွာ အသုံးချမှုများစွာတွင် ရေပန်းစားလာခဲ့သည်။ N series connector သည် 50 ohm cables များနှင့် impedance ကိုက်ညီသည်။ Cable terminations များကို crimp၊ clamp နှင့် solder configuration များဖြင့် ရရှိနိုင်ပါသည်။ threaded coupling သည် shock နှင့် အလွန်အမင်းတုန်ခါမှုများကို ဒီဇိုင်းထည့်သွင်းစဉ်းစားသည့် အသုံးချမှုများတွင် သင့်လျော်သော မိတ်လိုက်မှုကို သေချာစေသည်။ N connectors များကို aerospace၊ broadcast audio နှင့် video applications များအပြင် filters၊ couples၊ dividers၊ amplifiers နှင့် attenuator ကဲ့သို့သော microwave components အများအပြားတွင် အသုံးပြုကြသည်။
၁။ ကျွန်ုပ်တို့သည် RF Connector & RF Adapter & Cable Assembly & Antenna ကို အာရုံစိုက်ပါသည်။
၂။ ကျွန်ုပ်တို့တွင် အဓိကနည်းပညာကို အပြည့်အဝကျွမ်းကျင်စွာ ကျွမ်းကျင်စွာလုပ်ဆောင်နိုင်သော တက်ကြွပြီး တီထွင်ဖန်တီးနိုင်စွမ်းရှိသော R&D အဖွဲ့တစ်ခုရှိသည်။
ကျွန်ုပ်တို့သည် မြင့်မားသောစွမ်းဆောင်ရည်ရှိသော connector ထုတ်လုပ်မှု ဖွံ့ဖြိုးတိုးတက်ရေးအတွက် ကတိကဝတ်ပြုထားပြီး connector ဆန်းသစ်တီထွင်မှုနှင့် ထုတ်လုပ်မှုတွင် ဦးဆောင်အနေအထားတစ်ခုရရှိရန် ကျွန်ုပ်တို့ကိုယ်တိုင် ရည်စူးထားပါသည်။
၃။ ကျွန်ုပ်တို့၏ စိတ်ကြိုက် RF ကြိုးစုစည်းမှုများကို တပ်ဆင်ပြီး ကမ္ဘာတစ်ဝှမ်းသို့ ပို့ဆောင်ပေးပါသည်။
၄။ RF ကေဘယ်လ် စုစည်းမှုများကို သင့်လိုအပ်ချက်များနှင့် အသုံးချမှုများပေါ် မူတည်၍ မတူညီသော ချိတ်ဆက်ကိရိယာ အမျိုးအစားများစွာနှင့် စိတ်ကြိုက်အရှည်များဖြင့် ထုတ်လုပ်နိုင်ပါသည်။

မော်ဒယ်:ဖုန်းနံပါတ်-NF.78-RFC
ဖော်ပြချက်:
၇/၈ လက်မ ပျော့ပြောင်းသော ကြိုးအတွက် N အမ ချိတ်ဆက်ကိရိယာ
| ပစ္စည်းနှင့် ပလတ်စတစ်ပြား | |
| ဗဟိုအဆက်အသွယ် | ကြေးဝါ / ငွေရောင် ඔප දැමීම |
| လျှပ်ကာ | PTFE |
| ကိုယ်ထည်နှင့် အပြင်ဘက် စပယ်ယာ | ကြေးဝါ / အလွိုင်းဖြင့် သုံးထပ်အလွိုင်းဖြင့် ಲೇಪನ್ಯಾ� |
| ဂက်စကက် | ဆီလီကွန် ရော်ဘာ |
| လျှပ်စစ်ဝိသေသလက္ခဏာများ | |
| ဝိသေသလက္ခဏာများ Impedance | ၅၀ အုမ်း |
| ကြိမ်နှုန်းအပိုင်းအခြား | DC~3 GHz |
| လျှပ်ကာခုခံမှု | ≥5000MΩ |
| ဒိုင်အီလက်ထရစ်အစွမ်းသတ္တိ | ≥၂၅၀၀ ဗို့အား rms |
| အလယ်ဗဟိုထိတွေ့မှုခုခံမှု | ≤1.0 mΩ |
| အပြင်ဘက်ထိတွေ့မှုခုခံမှု | ≤0.25 mΩ |
| ထည့်သွင်းမှု ဆုံးရှုံးမှု | ≤0.1dB @ 3GHz |
| VSWR | ≤1.15@3.0GHz |
| အပူချိန်အပိုင်းအခြား | -၄၀~၈၅ ℃ |
| PIM dBc (၂ × ၂၀ ဝပ်) | ≤-160 dBc (2 × 20W) |
| ရေစိမ်ခံသော | IP67 |
N သို့မဟုတ် 7/16 သို့မဟုတ် 4310 1/2″ အလွန်ပျော့ပြောင်းသော ကြိုးတပ်ဆင်ခြင်း ညွှန်ကြားချက်များ
ချိတ်ဆက်ကိရိယာ၏ဖွဲ့စည်းပုံ- (ပုံ ၁)
A. ရှေ့ခွံမာသီး
ခ။ နောက်ဘက် အခွံမာသီး
ဂ။ ဂါစကက်

ခွာခြင်းအတိုင်းအတာများသည် ပုံ ၂ တွင်ပြထားသည့်အတိုင်းဖြစ်ပြီး၊ ခွာခြင်းပြုလုပ်စဉ် အာရုံစိုက်သင့်သည်-
၁။ အတွင်းဘက်လျှပ်ကူးပစ္စည်း၏ အဆုံးမျက်နှာပြင်ကို ချွန်ထက်စေသင့်သည်။
၂။ ကြိုး၏အဆုံးမျက်နှာပြင်ရှိ ကြေးနီအကြေးခွံနှင့် အစွန်းအထင်းများကဲ့သို့သော မသန့်စင်မှုများကို ဖယ်ရှားပါ။

တံဆိပ်ခတ်ခြင်းအပိုင်းကို တပ်ဆင်ခြင်း- ပုံ ၃ တွင်ပြထားသည့်အတိုင်း တံဆိပ်ခတ်ခြင်းအပိုင်းကို ကေဘယ်လ်၏ အပြင်ဘက်လျှပ်ကူးပစ္စည်းတစ်လျှောက်တွင် လှည့်ပတ်ထည့်ပါ။

နောက်ဘက်နပ်ကို တပ်ဆင်ခြင်း (ပုံ ၃)။

ပုံတွင်ပြထားသည့်အတိုင်း ရှေ့နှင့်နောက်နပ်ကို ဝက်အူလှည့်ခြင်းဖြင့် ပေါင်းစပ်ပါ (ပုံ (၅))။
၁။ ဝက်အူမတပ်မီ၊ o-ring ပေါ်တွင် ချောဆီအလွှာတစ်လွှာ သုတ်လိမ်းပါ။
၂။ နောက်ဘက်နပ်နှင့် ကေဘယ်လ်ကို မလှုပ်ရှားဘဲထားပါ၊ နောက်ဘက်အခွံကိုယ်ထည်ပေါ်တွင် အဓိကအခွံကိုယ်ထည်ကို တပ်ဆင်ပါ။ မျောက်လိမ်ဖြင့် နောက်ဘက်အခွံကိုယ်ထည်၏ အဓိကအခွံကိုယ်ထည်ကို တပ်ဆင်ပါ။ တပ်ဆင်ခြင်းပြီးဆုံးပါပြီ။
