7/16 Din connector ကို မိုဘိုင်းဆက်သွယ်ရေး (GSM၊ CDMA၊ 3G၊ 4G) စနစ်များရှိ ပြင်ပအခြေစိုက်စခန်းများအတွက် အထူးဒီဇိုင်းထုတ်ထားပြီး မြင့်မားသောပါဝါ၊ နိမ့်ကျမှုနည်းခြင်း၊ မြင့်မားသောလည်ပတ်မှုဗို့အား၊ ပြီးပြည့်စုံသောရေစိုခံစွမ်းဆောင်ရည်နှင့် မတူညီသောပတ်ဝန်းကျင်များတွင် အသုံးချနိုင်သည်။ ၎င်းသည် တပ်ဆင်ရလွယ်ကူပြီး ယုံကြည်စိတ်ချရသောချိတ်ဆက်မှုကို ပေးစွမ်းသည်။
Telsto 7/16 Din connectors များကို အထီး သို့မဟုတ် အမ ကျားမ 50 Ohm impedance ဖြင့် ရရှိနိုင်ပါသည်။ ကျွန်ုပ်တို့၏ 7/16 DIN connectors များကို ဖြောင့် သို့မဟုတ် ထောင့်မှန် ဗားရှင်းများအပြင် 4 hole flange၊ bulkhead၊ 4 hole panel သို့မဟုတ် mount less ရွေးချယ်စရာများဖြင့် ရရှိနိုင်ပါသည်။ ဤ 7/16 DIN connector ဒီဇိုင်းများကို clamp၊ crimp သို့မဟုတ် solder attachment နည်းလမ်းများဖြင့် ရရှိနိုင်ပါသည်။
● IMD နိမ့်ပြီး VSWR နိမ့်သောကြောင့် စနစ်စွမ်းဆောင်ရည် ပိုမိုကောင်းမွန်လာပါသည်။
● ကိုယ်တိုင်ဖွင့်နိုင်သော ဒီဇိုင်းသည် စံလက်ကိုင်ကိရိယာဖြင့် တပ်ဆင်ရလွယ်ကူစေသည်။
● ကြိုတင်တပ်ဆင်ထားသော gasket သည် ဖုန်မှုန့် (P67) နှင့် ရေ (IP67) မှ ကာကွယ်ပေးသည်။
● ကြေးဝါ/Ag ಲೇಪನ್ಯಾ ... အလယ်ဗဟိုလျှပ်ကူးပစ္စည်းနှင့် ကြေးဝါ/Teri-အလွိုင်း ಲೇಪನ್ಯಾನ್ အပြင်ဘက်လျှပ်ကူးပစ္စည်းသည် မြင့်မားသောလျှပ်ကူးနိုင်စွမ်းနှင့် ချေးခံနိုင်ရည်ကို ပေးစွမ်းသည်။
● ကြိုးမဲ့ အခြေခံအဆောက်အအုံ
● အခြေစိုက်စခန်းများ
● မိုးကြိုးကာကွယ်မှု
● ဂြိုလ်တုဆက်သွယ်ရေး
● အင်တင်နာစနစ်များ

မော်ဒယ်:TEL-DINF.12-RFC
ဖော်ပြချက်
၁/၂ လက်မ ပျော့ပြောင်းသော ကြိုးအတွက် DIN အမ ချိတ်ဆက်ကိရိယာ
| ပစ္စည်းနှင့် ပလတ်စတစ်ပြား | |
| ဗဟိုအဆက်အသွယ် | ကြေးဝါ / ငွေရောင် ඔප දැමීම |
| လျှပ်ကာ | PTFE |
| ကိုယ်ထည်နှင့် အပြင်ဘက် စပယ်ယာ | ကြေးဝါ / အလွိုင်းဖြင့် သုံးထပ်အလွိုင်းဖြင့် ಲೇಪನ್ಯಾ� |
| ဂက်စကက် | ဆီလီကွန် ရော်ဘာ |
| လျှပ်စစ်ဝိသေသလက္ခဏာများ | |
| ဝိသေသလက္ခဏာများ Impedance | ၅၀ အုမ်း |
| ကြိမ်နှုန်းအပိုင်းအခြား | DC~3 GHz |
| လျှပ်ကာခုခံမှု | ≥5000MΩ |
| ဒိုင်အီလက်ထရစ်အစွမ်းသတ္တိ | ၄၀၀၀ ဗို့ rms |
| အလယ်ဗဟိုထိတွေ့မှုခုခံမှု | ≤1.0mΩ |
| အပြင်ဘက်ထိတွေ့မှုခုခံမှု | ≤0.4 mΩ |
| ထည့်သွင်းမှု ဆုံးရှုံးမှု | ≤0.08dB @ 3GHz |
| VSWR | ≤1.08@-3.0GHz |
| အပူချိန်အပိုင်းအခြား | -၄၀~၈၅ ℃ |
| PIM dBc (၂ × ၂၀ ဝပ်) | ≤-160 dBc (2 × 20W) |
| ရေစိမ်ခံသော | IP67 |
N သို့မဟုတ် 7/16 သို့မဟုတ် 4310 1/2″ အလွန်ပျော့ပြောင်းသော ကြိုးတပ်ဆင်ခြင်း ညွှန်ကြားချက်များ
ချိတ်ဆက်ကိရိယာ၏ဖွဲ့စည်းပုံ- (ပုံ ၁)
A. ရှေ့ခွံမာသီး
ခ။ နောက်ဘက် အခွံမာသီး
ဂ။ ဂါစကက်

ခွာခြင်းအတိုင်းအတာများသည် ပုံ ၂ တွင်ပြထားသည့်အတိုင်းဖြစ်ပြီး၊ ခွာခြင်းပြုလုပ်စဉ် အာရုံစိုက်သင့်သည်-
၁။ အတွင်းဘက်လျှပ်ကူးပစ္စည်း၏ အဆုံးမျက်နှာပြင်ကို ချွန်ထက်စေသင့်သည်။
၂။ ကြိုး၏အဆုံးမျက်နှာပြင်ရှိ ကြေးနီအကြေးခွံနှင့် အစွန်းအထင်းများကဲ့သို့သော မသန့်စင်မှုများကို ဖယ်ရှားပါ။

တံဆိပ်ခတ်ခြင်းအပိုင်းကို တပ်ဆင်ခြင်း- ပုံ ၃ တွင်ပြထားသည့်အတိုင်း တံဆိပ်ခတ်ခြင်းအပိုင်းကို ကေဘယ်လ်၏ အပြင်ဘက်လျှပ်ကူးပစ္စည်းတစ်လျှောက်တွင် လှည့်ပတ်ထည့်ပါ။

နောက်ဘက်နပ်ကို တပ်ဆင်ခြင်း (ပုံ ၃)။

ပုံတွင်ပြထားသည့်အတိုင်း ရှေ့နှင့်နောက်နပ်ကို ဝက်အူလှည့်ခြင်းဖြင့် ပေါင်းစပ်ပါ (ပုံ (၅))။
၁။ ဝက်အူမတပ်မီ၊ o-ring ပေါ်တွင် ချောဆီအလွှာတစ်လွှာ သုတ်လိမ်းပါ။
၂။ နောက်ဘက်နပ်နှင့် ကေဘယ်လ်ကို မလှုပ်ရှားဘဲထားပါ၊ နောက်ဘက်အခွံကိုယ်ထည်ပေါ်တွင် အဓိကအခွံကိုယ်ထည်ကို တပ်ဆင်ပါ။ မျောက်လိမ်ဖြင့် နောက်ဘက်အခွံကိုယ်ထည်၏ အဓိကအခွံကိုယ်ထည်ကို တပ်ဆင်ပါ။ တပ်ဆင်ခြင်းပြီးဆုံးပါပြီ။

ကျွန်ုပ်တို့ရဲ့ ထုတ်ကုန်မိတ်ဆက်ပွဲသို့ ကြိုဆိုပါသည်။ ကျွန်ုပ်တို့ရဲ့ 7/16 Din connector ကို သင့်အား မိတ်ဆက်ပေးခွင့်ရတဲ့အတွက် ဂုဏ်ယူမိပါတယ်။
ကျွန်ုပ်တို့၏ 7/16 Din connector ကို မိုဘိုင်းဆက်သွယ်ရေးစနစ်များရှိ ပြင်ပအခြေစိုက်စခန်းများအတွက် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားပြီး GSM၊ CDMA၊ 3G၊ 4G စသည့် မိုဘိုင်းဆက်သွယ်ရေးစံနှုန်းအမျိုးမျိုးနှင့် သက်ဆိုင်ပါသည်။ ၎င်းတွင် ပါဝါမြင့်မားခြင်း၊ ဆုံးရှုံးမှုနည်းပါးခြင်း၊ အလုပ်လုပ်နိုင်သောဗို့အားမြင့်မားခြင်း၊ ရေစိုခံစွမ်းဆောင်ရည်ပြီးပြည့်စုံသောပတ်ဝန်းကျင်အမျိုးမျိုးတွင် တည်ငြိမ်စွာလည်ပတ်နိုင်သည်။
ကျွန်ုပ်တို့၏ 7/16 Din ချိတ်ဆက်ကိရိယာများတွင် အရည်အသွေးမြင့်မားပြီး ယုံကြည်စိတ်ချရမှုရှိစေရန် အဆင့်မြင့်ဒီဇိုင်းနှင့် ထုတ်လုပ်မှုနည်းပညာများ ပါရှိသည်။ တပ်ဆင်ရလွယ်ကူပြီး ချိတ်ဆက်ရယုံကြည်စိတ်ချရသည့်အပြင် တပ်ဆင်ခြင်းနှင့် ပြုပြင်ထိန်းသိမ်းခြင်းကို အချိန်တိုအတွင်း အပြီးသတ်နိုင်သောကြောင့် စွမ်းဆောင်ရည်ကို မြှင့်တင်ပေးပြီး ကုန်ကျစရိတ်များကို လျှော့ချပေးပါသည်။
ကျွန်ုပ်တို့၏ 7/16 Din connector သည် ဒီဇိုင်းလုပ်ငန်းစဉ်တွင် အသုံးချမှုအခြေအနေအမျိုးမျိုးကို ထည့်သွင်းစဉ်းစားထားပြီး ၎င်း၏သက်ဆိုင်မှုကို သေချာစေသည်။ ၎င်း၏ရေစိုခံစွမ်းဆောင်ရည်ကြောင့် ရာသီဥတုဆိုးရွားမှုအမျိုးမျိုးတွင် ပုံမှန်အလုပ်လုပ်နိုင်စေပါသည်။ ထို့အပြင်၊ ၎င်းတွင် အလုပ်လုပ်နိုင်သောဗို့အားမြင့်မားခြင်းနှင့် ဆုံးရှုံးမှုနည်းပါးခြင်း၏ ဝိသေသလက္ခဏာများရှိပြီး အကွာအဝေးရှည်ထုတ်လွှင့်မှုအတွင်း အချက်ပြမှုအရည်အသွေးနှင့် တည်ငြိမ်မှုကို ထိန်းသိမ်းနိုင်သည်။
ယေဘုယျအားဖြင့် ကျွန်ုပ်တို့၏ 7/16 Din connector သည် မိုဘိုင်းဆက်သွယ်ရေးစနစ်များရှိ ပြင်ပအခြေစိုက်စခန်းများအတွက် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားသော အရည်အသွေးမြင့် connector တစ်ခုဖြစ်သည်။ သင်မည်သည့်ပတ်ဝန်းကျင်တွင် လုပ်ကိုင်ပါစေ၊ ကျွန်ုပ်တို့သည် ထိရောက်သော ချိတ်ဆက်မှုဖြေရှင်းချက်များကို ပေးနိုင်ပါသည်။ ကျွန်ုပ်တို့၏ ထုတ်ကုန်များကို စိတ်ဝင်စားပါက၊ နောက်ထပ်အချက်အလက်များအတွက် ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။