Telsto RF Connector သည် DC-3 GHz လည်ပတ်မှုကြိမ်နှုန်းအပိုင်းအခြားရှိပြီး အလွန်ကောင်းမွန်သော VSWR စွမ်းဆောင်ရည်နှင့် Low Passive Inter modulation ကို ပေးစွမ်းသည်။ ၎င်းသည် ဆယ်လူလာအခြေစိုက်စခန်းများ၊ ဖြန့်ဝေထားသောအင်တင်နာစနစ်များ (DAS) နှင့် အသေးစားဆဲလ်အပလီကေးရှင်းများတွင် အသုံးပြုရန် အထူးသင့်လျော်စေသည်။
Coax အဒက်တာများသည် ရပ်တန့်ပြီးသား ကြိုးပေါ်ရှိ ကျားမ သို့မဟုတ် ချိတ်ဆက်ကိရိယာ အမျိုးအစားကို လျင်မြန်စွာ ပြောင်းလဲရန် အကောင်းဆုံးနည်းလမ်းဖြစ်သည်။
50 Ohm impedance ပါရှိသော Telsto RF Coaxial N male မှ N female adaptor connector ဒီဇိုင်း။ ၎င်းကို တိကျသော RF adapter သတ်မှတ်ချက်များနှင့်အညီ ထုတ်လုပ်ထားပြီး အများဆုံး VSWR 1.15:1 ရှိသည်။
အမြဲမေးလေ့ရှိသောမေးခွန်းများ
မေး- ခင်ဗျားရဲ့ အရည်အသွေးကရော ဘယ်လိုလဲ။
A: ကျွန်ုပ်တို့ ထောက်ပံ့ပေးသော ထုတ်ကုန်အားလုံးကို ကျွန်ုပ်တို့၏ QC ဌာန သို့မဟုတ် ပြင်ပစစ်ဆေးရေးစံနှုန်းဖြင့် တင်းကြပ်စွာ စမ်းသပ်ပြီး သို့မဟုတ် ပို့ဆောင်ခြင်းမပြုမီ ပိုမိုကောင်းမွန်စွာ စစ်ဆေးပြီးဖြစ်ပါသည်။ coaxial jumper cable များ၊ passive device များစသည့် ကုန်ပစ္စည်းအများစုကို 100% စမ်းသပ်ပြီးဖြစ်ပါသည်။
မေး- တရားဝင်မှာယူမှုမပြုလုပ်မီ စမ်းသပ်ရန် နမူနာများ ပေးနိုင်ပါသလား။
A: ဟုတ်ပါတယ်၊ အခမဲ့နမူနာတွေ ပေးနိုင်ပါတယ်။ ဒေသတွင်းဈေးကွက် ဖွံ့ဖြိုးတိုးတက်စေဖို့အတွက် ကျွန်ုပ်တို့ရဲ့ဖောက်သည်တွေကို ထုတ်ကုန်အသစ်တွေ အတူတကွ တီထွင်နိုင်အောင် ပံ့ပိုးပေးရတာကိုလည်း ဝမ်းမြောက်မိပါတယ်။
မေး: စိတ်ကြိုက်ပြင်ဆင်မှုကို လက်ခံပါသလား။
A: ဟုတ်ကဲ့၊ ကျွန်ုပ်တို့သည် ဖောက်သည်၏ လိုအပ်ချက်များအရ ထုတ်ကုန်များကို စိတ်ကြိုက်ပြင်ဆင်ပေးပါသည်။
| ထုတ်ကုန် | ဖော်ပြချက် | အပိုင်းနံပါတ် |
| RF အဒက်တာ | ၄.၃-၁၀ အမျိုးသမီးမှ Din အမျိုးသမီး အဒက်တာ | ဖုန်းနံပါတ်-၄၃၁၀F.DINF-AT |
| ၄.၃-၁၀ အမျိုးသမီးမှ Din အထီး အဒက်တာ | ဖုန်းနံပါတ်-၄၃၁၀F။DINM-AT | |
| ၄.၃-၁၀ အထီးမှ Din အမ အဒက်တာ | ဖုန်းနံပါတ်-၄၃၁၀M.DINF-AT | |
| ၄.၃-၁၀ အထီးမှ Din အထီး အဒက်တာ | ဖုန်းနံပါတ်-၄၃၁၀M.DINM-AT |

မော်ဒယ်:ဖုန်းနံပါတ်-NM.NF-AT
ဖော်ပြချက်
N အထီးမှ N အမ RF အဒက်တာ
| ပစ္စည်းနှင့် ပလတ်စတစ်ပြား | |
| ဗဟိုအဆက်အသွယ် | ကြေးဝါ / ငွေရောင် ඔප දැමීම |
| လျှပ်ကာ | PTFE |
| ကိုယ်ထည်နှင့် အပြင်ဘက် စပယ်ယာ | ကြေးဝါ / အလွိုင်းဖြင့် သုံးထပ်အလွိုင်းဖြင့် ಲೇಪನ್ಯಾ� |
| ဂက်စကက် | ဆီလီကွန် ရော်ဘာ |
| လျှပ်စစ်ဝိသေသလက္ခဏာများ | |
| ဝိသေသလက္ခဏာများ Impedance | ၅၀ အုမ်း |
| ကြိမ်နှုန်းအပိုင်းအခြား | DC~3 GHz |
| လျှပ်ကာခုခံမှု | ≥5000MΩ |
| ဒိုင်အီလက်ထရစ်အစွမ်းသတ္တိ | ≥၂၅၀၀ ဗို့အား rms |
| အလယ်ဗဟိုထိတွေ့မှုခုခံမှု | ≤1.0 mΩ |
| အပြင်ဘက်ထိတွေ့မှုခုခံမှု | ≤1.0 mΩ |
| ထည့်သွင်းမှု ဆုံးရှုံးမှု | ≤0.15dB @ 3GHz |
| VSWR | ≤1.1@-3.0GHz |
| အပူချိန်အပိုင်းအခြား | -၄၀~၈၅ ℃ |
| PIM dBc (၂ × ၂၀ ဝပ်) | ≤-155 dBc (2 × 20W) |
| ရေစိမ်ခံသော | IP67 |
N သို့မဟုတ် 7/16 သို့မဟုတ် 4310 1/2″ အလွန်ပျော့ပြောင်းသော ကြိုးတပ်ဆင်ခြင်း ညွှန်ကြားချက်များ
ချိတ်ဆက်ကိရိယာ၏ဖွဲ့စည်းပုံ- (ပုံ ၁)
A. ရှေ့ခွံမာသီး
ခ။ နောက်ဘက် အခွံမာသီး
ဂက်စ်ကတ်

ခွာခြင်းအတိုင်းအတာများသည် ပုံ ၂ တွင်ပြထားသည့်အတိုင်းဖြစ်ပြီး၊ ခွာခြင်းပြုလုပ်စဉ် အာရုံစိုက်သင့်သည်-
၁။ အတွင်းဘက်လျှပ်ကူးပစ္စည်း၏ အဆုံးမျက်နှာပြင်ကို ချွန်ထက်စေသင့်သည်။
၂။ ကြိုး၏အဆုံးမျက်နှာပြင်ရှိ ကြေးနီအကြေးခွံနှင့် အစွန်းအထင်းများကဲ့သို့သော မသန့်စင်မှုများကို ဖယ်ရှားပါ။

တံဆိပ်ခတ်ခြင်းအပိုင်းကို တပ်ဆင်ခြင်း- ပုံ ၃ တွင်ပြထားသည့်အတိုင်း တံဆိပ်ခတ်ခြင်းအပိုင်းကို ကေဘယ်လ်၏ အပြင်ဘက်လျှပ်ကူးပစ္စည်းတစ်လျှောက်တွင် လှည့်ပတ်ထည့်ပါ။

နောက်ဘက်နပ်ကို တပ်ဆင်ခြင်း (ပုံ ၃)။

ပုံတွင်ပြထားသည့်အတိုင်း ရှေ့နှင့်နောက်နပ်ကို ဝက်အူလှည့်ခြင်းဖြင့် ပေါင်းစပ်ပါ (ပုံ (၅))။
၁။ ဝက်အူမတပ်မီ၊ o-ring ပေါ်တွင် ချောဆီအလွှာတစ်လွှာ သုတ်လိမ်းပါ။
၂။ နောက်ဘက်နပ်နှင့် ကေဘယ်လ်ကို မလှုပ်ရှားဘဲထားပါ၊ နောက်ဘက်အခွံကိုယ်ထည်ပေါ်တွင် အဓိကအခွံကိုယ်ထည်ကို တပ်ဆင်ပါ။ မျောက်လိမ်ဖြင့် နောက်ဘက်အခွံကိုယ်ထည်၏ အဓိကအခွံကိုယ်ထည်ကို တပ်ဆင်ပါ။ တပ်ဆင်ခြင်းပြီးဆုံးပါပြီ။

Telsto သည် အရည်အသွေးမြင့် ကြိုးမဲ့အခြေခံအဆောက်အအုံ ပရောဂျက်ဝန်ဆောင်မှုများ ပေးအပ်ရန် ရည်ရွယ်သော ပရော်ဖက်ရှင်နယ်ကုမ္ပဏီတစ်ခုဖြစ်သည်။ ကျွန်ုပ်တို့၏အဖွဲ့သည် ဖောက်သည်မျှော်လင့်ချက်များထက် ကျော်လွန်ရန် တူညီသောရည်မှန်းချက်ရှိသော ဗဟုသုတရှိပြီး ကြိုးစားအားထုတ်သော ဝန်ထမ်းများဖြင့် ဖွဲ့စည်းထားသည်။
ကြိုးမဲ့အခြေခံအဆောက်အအုံစီမံကိန်းများတွင် အချိန်နှင့်ဘတ်ဂျက်သည် အရေးကြီးသောအချက်များဖြစ်ကြောင်း ကျွန်ုပ်တို့ကောင်းစွာသိရှိပါသည်။ ထို့ကြောင့် ကျွန်ုပ်တို့သည် ဖောက်သည်ဗဟိုပြုဝန်ဆောင်မှုများကို ကတိပြုထားပြီး ဖောက်သည်များအတွက် ထိရောက်ပြီးတိကျသောဖြေရှင်းချက်များပေးဆောင်ရန်နှင့် ဖောက်သည်များ၏လိုအပ်ချက်များကို ဘတ်ဂျက်နှင့်သတ်မှတ်ထားသောအချိန်အတွင်း ဖြည့်ဆည်းပေးနိုင်ရန် သေချာစေပါသည်။
Telsto မှာ ကျွန်ုပ်တို့ဟာ ဖောက်သည်ဝန်ဆောင်မှုနဲ့ အရည်အသွေးကို တင်းကြပ်စွာ ကတိကဝတ်ပြုထားပါတယ်။ စီမံကိန်းလုပ်ငန်းစဉ်တစ်လျှောက်လုံးမှာ စီမံကိန်းရဲ့တိုးတက်မှုကို သူတို့အမြဲနားလည်စေဖို့အတွက် ကျွန်ုပ်တို့ဟာ ဖောက်သည်တွေနဲ့ နီးကပ်စွာ ဆက်သွယ်မှု အမြဲထိန်းသိမ်းထားပါတယ်။ တစ်ချိန်တည်းမှာပဲ၊ ဖောက်သည်တွေရဲ့ တကယ့်လိုအပ်ချက်တွေအလိုက် ကျွန်ုပ်တို့ရဲ့ ဝန်ဆောင်မှုတွေကို ချိန်ညှိပေးသွားမှာပါ။ ကျွန်ုပ်တို့ရဲ့ ရည်မှန်းချက်ကတော့ ဖောက်သည်တွေကို အကောင်းဆုံးဝန်ဆောင်မှုပေးပြီး သူတို့ရဲ့ မျှော်လင့်ချက်တွေထက် ကျော်လွန်အောင် ပံ့ပိုးပေးဖို့ပါပဲ။
ကျွန်ုပ်တို့၏ ကြိုးမဲ့အခြေခံအဆောက်အအုံ ပရောဂျက်ဝန်ဆောင်မှုများတွင် အခြေစိုက်စခန်းတည်ဆောက်ခြင်း၊ ကြိုးမဲ့ကွန်ရက်ဒီဇိုင်းနှင့် အကောင်းဆုံးဖြစ်အောင်ပြုလုပ်ခြင်း၊ RF စမ်းသပ်ခြင်း၊ လုပ်ငန်းခွင်တွင် စတင်အသုံးပြုခြင်း စသည်တို့ ပါဝင်သော်လည်း ၎င်းတို့နှင့်သာ ကန့်သတ်မထားပါ။ ဖောက်သည်များ မည်သည့်ဝန်ဆောင်မှုမျိုး လိုအပ်ပါစေ၊ ကျွန်ုပ်တို့သည် အကောင်းဆုံးဝန်ဆောင်မှုကို အတိုဆုံးအချိန်အတွင်း ပေးနိုင်ပါသည်။
ပရော်ဖက်ရှင်နယ် ဝိုင်ယာလက်စ် အခြေခံအဆောက်အအုံ စီမံကိန်း ဝန်ဆောင်မှု ကုမ္ပဏီတစ်ခုကို ရှာဖွေနေတယ်ဆိုရင် Telsto က သင့်အတွက် အကောင်းဆုံး ရွေးချယ်မှုပါ။ ကျွန်ုပ်တို့အဖွဲ့ဟာ သင့်ရဲ့ စီမံကိန်းကို ဘတ်ဂျက်နဲ့ အချိန်ဘောင်အတွင်း အောင်မြင်စွာ ပြီးမြောက်အောင် အစွမ်းကုန် လုပ်ဆောင်ပေးပါမယ်။ ကျွန်ုပ်တို့ရဲ့ ဝန်ဆောင်မှုတွေနဲ့ ကျွန်ုပ်တို့နဲ့ ဘယ်လို ပူးပေါင်းဆောင်ရွက်ရမလဲဆိုတဲ့ အသေးစိတ် အချက်အလက်တွေအတွက် ကျွန်ုပ်တို့ကို ဆက်သွယ်ပါ။