N အထီးမှ N အထီးသို့ ထောင့်မှန်အဒက်တာ N အမျိုးအစား အထီး RF ချိတ်ဆက်ကိရိယာ RF Coaxial Cable အဒက်တာ ချိတ်ဆက်ကိရိယာ
Telsto RF Connector သည် DC-3 GHz လည်ပတ်မှုကြိမ်နှုန်းအပိုင်းအခြားရှိပြီး အလွန်ကောင်းမွန်သော VSWR စွမ်းဆောင်ရည်နှင့် Low Passive Inter modulation ကို ပေးစွမ်းသည်။ ၎င်းသည် ဆယ်လူလာအခြေစိုက်စခန်းများ၊ ဖြန့်ဝေထားသောအင်တင်နာစနစ်များ (DAS) နှင့် အသေးစားဆဲလ်အပလီကေးရှင်းများတွင် အသုံးပြုရန် အထူးသင့်လျော်စေသည်။
Coax အဒက်တာများသည် ရပ်တန့်ပြီးသား ကြိုးပေါ်ရှိ ကျားမ သို့မဟုတ် ချိတ်ဆက်ကိရိယာ အမျိုးအစားကို လျင်မြန်စွာ ပြောင်းလဲရန် အကောင်းဆုံးနည်းလမ်းဖြစ်သည်။
50 Ohm impedance ပါရှိသော Telsto RF Coaxial N male မှ N male right angle adaptor connector ဒီဇိုင်း။ ၎င်းကို တိကျသော RF adapter သတ်မှတ်ချက်များနှင့်အညီ ထုတ်လုပ်ထားပြီး အများဆုံး VSWR 1.15:1 ရှိသည်။
ဤစီးရီးအတွက် crimp နှင့် clamp cable termination လုပ်ငန်းစဉ် နှစ်မျိုးလုံးကို အသုံးပြုသည်။
| အပူချိန်အပိုင်းအခြား | -၅၅~+၁၅၅°C (PE ကြိုး -၄၀~+၈၅°C) |
| ခုခံအား | ၅၀Ω |
| တုန်ခါမှု | ၁၀၀ မီတာ/စက္ကန့် ၂ (၁၀~၅၀၀Hz)၊ ၁၀ ဂရမ် |
| ကြိမ်နှုန်းအပိုင်းအခြား | DC-11GHz |
| ထည့်သွင်းမှု ဆုံးရှုံးမှု | <= 0.24dB/6GHz |
| ဗို့အားကို ခံနိုင်ရည်ရှိခြင်း | ပင်လယ်ရေမျက်နှာပြင်တွင် 2500V rms |
| အလုပ်လုပ်သောဗို့အား | ပင်လယ်ရေမျက်နှာပြင်တွင် 1000Vr.ms |
| လျှပ်ကာခုခံမှု | >= 5000 MΩ |
| ချိတ်ဆက်အခွံမာသီး ထိန်းသိမ်းမှုအား | ၄၅၀N |
| ကြာရှည်ခံမှု | >= ၅၀၀ (စက်ဝန်း) |
| ထိတွေ့မှုခုခံမှု | အလယ်ဗဟိုအဆက်အသွယ် <=1mΩ |
| အပြင်ဘက်ထိတွေ့မှု <=1mΩ | |
| ဗို့အား ရပ်နေသောလှိုင်းအချိုး | ဖြောင့် <= 1.15/6GHz |
| ထောင့်မှန် <= 1.25/6GHz |
● N အမျိုးအစား အထီးမှ N အထီးသို့ အဒက်တာတွင် ထောင့်မှန်ကိုယ်ထည်ရှိသည်။ ဤထောင့်မှန်အမျိုးအစား N coax အဒက်တာသည် ၉၀ ဒီဂရီ ထောင့်မှန် RF တံတောင်ဆစ် အဒက်တာဖြစ်သည်။
● အမျိုးအစား: N အမျိုးအစား အထီးမှ အထီးသို့ ၉၀ ဒီဂရီ ထောင့်မှန်ချိတ်ဆက်ကိရိယာ၊ M/M အဒက်တာ၊ RF Coax Coaxial အဒက်တာ။
● RF coaxial ကြိုးများကို ချိတ်ဆက်ရန်အတွက် ရေဒီယိုပစ္စည်းကိရိယာများနှင့် တူရိယာများတွင် ကျယ်ကျယ်ပြန့်ပြန့် အသုံးပြုနိုင်ပါသည်။ ၎င်းကို နိုင်ငံတကာနှင့် ဆင်တူသော ထုတ်ကုန်နှင့် လဲလှယ်နိုင်ပါသည်။
● အရောင် : ငွေရောင်၊ နီကယ်ချထားသည်။
| ထုတ်ကုန် | ဖော်ပြချက် | အပိုင်းနံပါတ် |
| RF အဒက်တာ | ၄.၃-၁၀ အမျိုးသမီးမှ Din အမျိုးသမီး အဒက်တာ | ဖုန်းနံပါတ်-၄၃၁၀F.DINF-AT |
| ၄.၃-၁၀ အမျိုးသမီးမှ Din အထီး အဒက်တာ | ဖုန်းနံပါတ်-၄၃၁၀F။DINM-AT | |
| ၄.၃-၁၀ အထီးမှ Din အမ အဒက်တာ | ဖုန်းနံပါတ်-၄၃၁၀M.DINF-AT | |
| ၄.၃-၁၀ အထီးမှ Din အထီး အဒက်တာ | ဖုန်းနံပါတ်-၄၃၁၀M.DINM-AT |

မော်ဒယ်:ဖုန်းနံပါတ်-NM.NMA-AT
ဖော်ပြချက်
N အထီးမှ N အထီး ထောင့်မှန် RF အဒက်တာ
| ပစ္စည်းနှင့် ပလတ်စတစ်ပြား | |
| ဗဟိုအဆက်အသွယ် | ကြေးဝါ / ငွေရောင် ඔප දැමීම |
| လျှပ်ကာ | PTFE |
| ကိုယ်ထည်နှင့် အပြင်ဘက် စပယ်ယာ | ကြေးဝါ / အလွိုင်းဖြင့် သုံးထပ်အလွိုင်းဖြင့် ಲೇಪನ್ಯಾ� |
| ဂက်စကက် | ဆီလီကွန် ရော်ဘာ |
| လျှပ်စစ်ဝိသေသလက္ခဏာများ | |
| ဝိသေသလက္ခဏာများ Impedance | ၅၀ အုမ်း |
| ကြိမ်နှုန်းအပိုင်းအခြား | DC~၆ GHz |
| လျှပ်ကာခုခံမှု | ≥5000MΩ |
| ဒိုင်အီလက်ထရစ်အစွမ်းသတ္တိ | ≥၂၅၀၀ ဗို့အား rms |
| အလယ်ဗဟိုထိတွေ့မှုခုခံမှု | ≤1.0 mΩ |
| အပြင်ဘက်ထိတွေ့မှုခုခံမှု | ≤0.25 mΩ |
| ထည့်သွင်းမှု ဆုံးရှုံးမှု | ≤0.15dB |
| VSWR | ≤1.15 ဖြောင့်;≤1.25 ထောင့်မှန် |
| အပူချိန်အပိုင်းအခြား | -၄၀~၈၅ ℃ |
| PIM dBc (၂ × ၂၀ ဝပ်) | ≤-160 dBc (2 × 20W) |
| ရေစိမ်ခံသော | IP67 |
N သို့မဟုတ် 7/16 သို့မဟုတ် 4310 1/2″ အလွန်ပျော့ပြောင်းသော ကြိုးတပ်ဆင်ခြင်း ညွှန်ကြားချက်များ
ချိတ်ဆက်ကိရိယာ၏ဖွဲ့စည်းပုံ- (ပုံ ၁)
A. ရှေ့ခွံမာသီး
ခ။ နောက်ဘက် အခွံမာသီး
ဂက်စ်ကတ်

ခွာခြင်းအတိုင်းအတာများသည် ပုံ ၂ တွင်ပြထားသည့်အတိုင်းဖြစ်ပြီး၊ ခွာခြင်းပြုလုပ်စဉ် အာရုံစိုက်သင့်သည်-
၁။ အတွင်းဘက်လျှပ်ကူးပစ္စည်း၏ အဆုံးမျက်နှာပြင်ကို ချွန်ထက်စေသင့်သည်။
၂။ ကြိုး၏အဆုံးမျက်နှာပြင်ရှိ ကြေးနီအကြေးခွံနှင့် အစွန်းအထင်းများကဲ့သို့သော မသန့်စင်မှုများကို ဖယ်ရှားပါ။

တံဆိပ်ခတ်ခြင်းအပိုင်းကို တပ်ဆင်ခြင်း- ပုံ ၃ တွင်ပြထားသည့်အတိုင်း တံဆိပ်ခတ်ခြင်းအပိုင်းကို ကေဘယ်လ်၏ အပြင်ဘက်လျှပ်ကူးပစ္စည်းတစ်လျှောက်တွင် လှည့်ပတ်ထည့်ပါ။

နောက်ဘက်နပ်ကို တပ်ဆင်ခြင်း (ပုံ ၃)။

ပုံတွင်ပြထားသည့်အတိုင်း ရှေ့နှင့်နောက်နပ်ကို ဝက်အူလှည့်ခြင်းဖြင့် ပေါင်းစပ်ပါ (ပုံ (၅))။
၁။ ဝက်အူမတပ်မီ၊ o-ring ပေါ်တွင် ချောဆီအလွှာတစ်လွှာ သုတ်လိမ်းပါ။
၂။ နောက်ဘက်နပ်နှင့် ကေဘယ်လ်ကို မလှုပ်ရှားဘဲထားပါ၊ နောက်ဘက်အခွံကိုယ်ထည်ပေါ်တွင် အဓိကအခွံကိုယ်ထည်ကို တပ်ဆင်ပါ။ မျောက်လိမ်ဖြင့် နောက်ဘက်အခွံကိုယ်ထည်၏ အဓိကအခွံကိုယ်ထည်ကို တပ်ဆင်ပါ။ တပ်ဆင်ခြင်းပြီးဆုံးပါပြီ။
